sklepy online wszystko po 5 zl

sklepy online wszystko po 5 zl

Niektóre Rules- Co każdy powinien wiedzieć podczas używania słuchawek

Czy zdarzy ci się spotkać innych, którzy popełnili potworne akty samolubstwa podczas korzystania ze słuchawek? Czy wiesz, jak utrzymać się w dobrym obrazie i należy się liczyć z innymi przy użyciu słuchawek w miejscach publicznych? Tak, jak można uniknąć popełnienia sprayu ucha?

Ucho w sprayu, który to termin został przypisany NPR Morning Edition, jest metaliczny dźwięk, który wycieka cudzego słuchawki. Producentem NPR humorem opisała swoje doświadczenie w zatłoczonym pociągu, kiedy poddano dźwięku z drugiej ręki z iPoda młodego mężczyzny.

Historia dało mi do myślenia o wpływie przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Im więcej tych urządzeń kurczyć pod względem wielkości i kosztów, tym częściej są one stosowane w miejscach publicznych. Nieuchronnie, nie możemy zapobiec aerozolu ucha. Aby zastanowić się, jak nasz stosowanie osobistego odtwarzacza multimedialnego mogą pojawiać się na innych, należy nosić słuchawkowe oraz zmniejsz swój głos. Poza tym, powinieneś znać kilka zasad, gdy używanie słuchawek:

1. Skrócić czas noszenia słuchawki podczas wykonywania

Fińskie badania zaleca się, aby do treningu powinien ustawić tomy Słuchawki połowę swojej normalnej głośności i wykorzystywać je tylko przez pół godziny.

2. Ogranicz używanie słuchawek do jednego ucha podczas jazdy

Noszenie słuchawek podczas prowadzenia pojazdów oznacza pełną izolację od hałasu z zewnątrz, które mogą stanowić zagrożenie samo w sobie, można przegapić dźwięk klaksonu samochodowego i chodzić do ruchu z fatalnymi konsekwencjami. Utrata świadomości sytuacyjnej może również prowadzić do kradzieży, zwłaszcza w środowiskach, gdzie zajęty wpadając na inną osobę będą ignorowane, na przykład, na stacjach metra.

3. Ściszyć

Ilekroć jesteś w biurze czy w zatłoczonym pociągu, winda, lub innej przestrzeni publicznej, czy każdemu przysługę i zmniejszyć głośność swojego Słuchawki aby zapobiec aerozolu ucha.

– autor artykułu