sklepy online wielka brytania

sklepy online wielka brytania

Rzadkie magnetyczne Ziemi Aplikacje – Zamykanie Box Magnetic

Jest to dość często dzisiaj będzie znaleźć magnesami ziem rzadkich wykorzystywanych w produkcji opakowań detalicznych. Najczęściej jest to konstrukcja kartonik, który zawiera jeden lub większą liczbę ruchomych klapek. Często widać w High End dzieci rezerwacji zbiory, kolekcje DVD lub rzeczy takie jak zestawy typu Craft znajdując zapakowana w karton. Uważa zamiennikiem do zapięć na rzep typu (tj Velcro) stwierdzono u starszych skrzynek stylu.

Istnieją dwie konfiguracje, które powinny być brane pod uwagę.

1) Za pomocą dwóch magnesów ziem rzadkich

2) za pomocą jednego rzadkiego magnes ziemi, a jeden kawałek metalu żelaznego

Wybór którą opcję wybrać, zależy od kilku czynników:

Gap – jaka będzie łączna odległość między parą / metalu z magnesem

Zapraszam – ile siła chcesz użytkownik końcowy do zastosowania przy otwieraniu

Ze względu na dość delikatną naturę magnesu ziem rzadkich, zwykle zaleca się, aby podczas montażu okna, że ??dwie części (dwa magnesy, magnes / metal) nie znajdowała się w bezpośrednim kontakcie ze sobą. Pozwoli to zminimalizować szansę magnes mógł przebić z powodu szoku, gdy okno jest zamknięte.

Dwa magnesy – Ta konfiguracja jest najlepiej wykorzystywane, gdy wymagane jest silniejsze wiązanie, a gdy materiał ma grubość, tworząc większy odstęp między nimi. Magnesy można wstawić do kartonu, który został wycinane, lub mogą być również montowane na powierzchni i laminowane (lub dekoracyjny, naklejki lub wkładką z pewnego rodzaju może być umieszczony nad magnesem). Szczególną uwagę muszą być wykonane podczas montażu, aby upewnić się, że polaryzacja jest w przyciągającym konfiguracji. Niektórzy producenci oferują magnesy ziem rzadkich, które są zaznaczone na poszukiwania bieguna północnego w celu ułatwienia montażu.

– autor artykułu