sklepy online polecane przez blogerki

GemsDB- Twój zasób Gemstone

Ława Jubiler, Biżuteria Retailer Cutter / Faceter, Kamień Dealer … to naprawdę nie ma znaczenia, http://www.dmuchance-produkcja.pl/zjezdzalnia-dmuchana jaki obszar branży jubilerskiej jesteś zaangażowany w … dwóch rzeczy ważne – przede wszystkim są nasi klienci i nasza zdolność do wypełnienia swoich każdy sen; a po drugie jest znalezienie dostawcy, który możemy zaufać i że ma to, czego potrzebujemy na rękę, kiedy go potrzebujesz.http://izabela-baranowska.pl

W lecie 2005 roku przyszedł na wprowadzenie nowego narzędzia! GemsDB.com! Pełne zapasy kilkudziesięciu dealerów gem z całego świata – na wyciągnięcie ręki!

Historia GemsDB rozpoczyna się w lipcu 2005 roku, kiedy międzynarodowy handlowiec gem sobie sprawę, że uzyskanie dużo zapytań kamieni, że zawsze nie mógł akcji. Jedno zapytanie o Paraibia Tourmaline dostał go myślenia … „co jeśli nie było w bazie, gdzie mogę szukać kamieni z dealerów na całym świecie?” Zaintrygowany z ideą potem przeprowadził wyszukiwarki Google i stwierdził, że żadna taka strona istnieje.

Pomysł nie chciał odejść i doprowadziły go postawić pytanie do kolegów Gem Dealerzy w Bangkoku i USA. Oni też czuli potrzebę i byli podekscytowani takiego projektu. Więc sen jednego Gem Dealer, Ahmed Shareek zaczęły nabierać kształtu. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy jako Gem Dealer Pan Shareek rozpoczął pracę każdą wolną chwilę z jego programistów i trzy miesiące później jego marzenie zostało zrealizowane … to strona internetowa działa!

10 października 2005 miało miejsce oficjalne uruchomienie strony internetowej GemsDB.com! Sukces był nieunikniony, z różnych sprzedawców i asortymentu towarów dostępnych, unikalnej ochrony kupującego, a nie konkurencyjnych serwisów specjalizujących się w klejnoty. Gemstone nabywców z całego świata, uczynił nas swoją bazę Gemstone podstawowej.

W pierwszych dniach strona została ograniczona do Gem Przemysł jubilerski TYLKO! Następnie, pod koniec stycznia 2006 roku w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb, wprowadzono dwa oddzielne środki dostępu …

– autor artykułu