sklepy internetowe 25 grudnia

sklepy internetowe 25 grudnia Jeżeli magnesy są nieprawidłowo zamontowane w przeciwnej konfiguracji, będą one odpychają, a okno nie zostanie zamknięte. Magnesy jak przyciągnąć do siebie w sposób bardzo dokładny sposób tak, że dwa magnesy muszą do współpracy ze sobą w ścisłej bliskości przez występują idealnym wiązanie.

Magnes Stal – Ta konfiguracja jest najlepiej wykorzystany jeżeli pożądane jest nieco słabsze wiązanie, gdzie materiał ten jest używany nie jest ciężkie lub gdy całkowity koszt jest czynnikiem ograniczającym.przeprowadzki-inclusive.pl Korzystanie stal jako element łączący do magnesu zmniejsza całkowity koszt zasadniczo jak stal jest sporo tańsze niż magnesów ziem rzadkich. Płyty ze stali, podkładki i podobne stal może być stosowany jako część dopasowaną do ziem rzadkich magnesu. Innym czynnikiem, który powoduje, że połączenie z magnesami stali atrakcyjne jest umieszczenie magnesu. Wyrównanie elementu stalowego nie jest tak krytyczna jak magnes przyciągają również do stali, jeżeli jest ponad wielkości czy nie skupia. Wreszcie nie ma obawy o polaryzacji podczas korzystania z konfiguracji magnes-metal, jak magnes przyciąga do stali jednakowo zarówno na poszukujących bieguny północ lub południe. elementy stalowe są zamocowane w podobny sposób jak pole magnetyczne i mogą być cięte oraz metal włożeniu może zostać nagrany na, klejone, i może być laminowana na całkowicie niewidzialna dla wiązania.

Dla obu konfiguracjach magnesów magnesem i magnes stali istnieją dwa czynniki, które zwiększają siłę wiązania.

1) Średnica magnesu. Większa średnica (większe powierzchnie) magnesów przyniesie silniejsze więzy.

2) Grubość magnesu. Cieńsze magnesy nie będzie miał tyle siłę trzymania co grubszych magnesów.

Tylko eksperyment. Wypróbuj różne konfiguracje dla swojej konstrukcji pudełkowej. To może działać lepiej z jednym większym pary lub dwóch mniejszych parach.Gdy wiązanie jest zbyt silne, zmniejszenie średnicy magnesów liczbę par magnesów lub grubość magnesów lub stali.

Tim Boettcher jest prezesem Amazing Magnesy LLC . Niesamowite Magnesy LLC powstała w 2002 roku jako detalisty internetowego magnesów specjalnych. Firma koncentruje się głównie na magnesy NdFeB, a także, SmCo, ferrytowe, magnes i gumowaną produktów skierowanych producentów oryginalnego sprzętu (OEM), przemysłowe, handlowe i sprzedaż przez Internet zarówno dla klientów międzynarodowych i USA. Niesamowite Magnesy zapasy kilka rozmiarów biegunów oznaczone magnesami ziem rzadkich, jak również kilka rozmiarów Stali płyt. Sprzedaż może być osiągnięte w 888-727-3327 lub na amazingmagnets.com

– autor artykułu