sklep online sukienki wieczorowe

sklep online sukienki wieczorowe

Jak rozpoznać Fałszywe UGG

Buty Ugg są ogólnie znane jako wygodne i modne wyborów dla zamrażania nogi niemal wszędzie. I to nie jest trudne do zidentyfikowania ich konstrukcji. Jednak to, że łatwo powiedzieć, czy buty są oryginalnymi produktami lub po niskiej cenie podróbki? O ile wiem, istnieje ogromna liczba fałszywych UGG które fałszywych dobrze się w kilku obszarach naszej planety.

Więc chcę wam najlepsze sześć sposobów, aby odróżnić, czy Twoje buty są prawdziwe, czy nie.

Po pierwsze, można spojrzeć na cenę. oryginalne buty Ugg są zawsze drogie, co kosztuje około stu pięćdziesięciu do dwustu dolarów dolarów. Jednak imitacje można uzyskać o wiele mniej pieniędzy. Jeśli być może pojawią się nowe pary i są bardzo tanie, buty nie mogą być prawdziwe.

Po drugie, nie należy ignorować ich drukowanie. W zestawie z zakupu jest mały opieki broszura, pokazując sposób dbać o zupełnie nowe buty. W rzeczywistości, oryginalne buty mają całkiem dobry druk broszury z podniesionymi etykiet. I reprodukcje mogą wyglądać równie wspaniale. Jedyną różnicą jest to, że prawie każdy z drukowania na imitowanego broszury jest podniesiony.

Po trzecie, należy zwrócić uwagę na tagów. Podróbki czasem nie pomarszczona szwów na etykiecie. Dodatkowo, jeśli spojrzeć na etykietach na miejscu produkcji, powinieneś pamiętać, że etykiety, które wykazują „Made in China” są prawdziwe, a inne są fałszywe pieniądze.

Po czwarte, można wąchać buty. I nie radzę wziąć powiew przed umieszczeniem na nich. Poza tym, nie należy mylić zapach własnego piechotę z zapachem chemikaliów stosowanych do barwienia tkanin syntetycznych. Zapach przypomina farby i oryginalne buty są oczywiście bezwonne.

Po piąte, trzeba skupić się na ich kolor. Autentyczne buty zazwyczaj nie są produkowane w dowolnym kolorze dalej „wielbłąda”. Dlatego też „wielbłąd” kolor na znacznikach pokazuje, że buty są replikami. Ponadto, kilka podróbek mają niebieskie znaki towarowe na nich i prawdziwe te nigdy nie miały niebieskie etykiety.

Wreszcie, buty wykonane są z prawdziwej owczej, która ma beżowy kolor i jest bardzo gładka. Zważywszy, że większość podróbki mają futra sztuczne, które jest rodzajem kolczastego lub mieć sztuczny kożuch, który jest jaśniejszy kolor. Ponadto, prawdziwy kożuch jest również znacznie bardziej wieczne niż oszustwa. I fałszywe futra zepsuje nieznacznie po dotknięciu.

Z powyższego doświadczenia potwierdzam, że będziesz w stanie kupić buty UGG bez strachu podróbek, z wyjątkiem przypadku oszustwa jest to, czego szukasz.

– autor artykułu