sklep online sukienki na wesele

Aby ustalić, czy dywan jest ręcznie, odwracać i patrzeć na plecach. Jeśli nie widać tak wyraźnie, jak wzór na twarzy, dywan nie jest ręcznie. Jeśli dywan przechodzi ten pierwszy test, patrzeć na marginesie. Frędzle powinny być przedłużeniem przędzy środku dywanu i nie powinien wyglądać jak to było szyte na oddzielnie. Wiele dywany które twierdzą, że są ręcznie szyte są szyte ręcznie z maszyną. Można spodziewać się zapłacić co najmniej $ 500 za małym 3×4 Hand made dywan.

Uważaj na dywany z podkładów płóciennych. Te dywany mają coś do ukrycia. Tkanina jest obejmujące zarówno wady czerpanego dywan lub nawet gorzej, klej, który trzyma poparcie razem. Klejone podkłady mają tendencję do niepewności, kiedy dywan zostanie przeniesiony lub czyszczone.

Jeśli szukasz alternatywy dla dywan ręcznie, można spojrzeć na Karastan. Te dywany z wełny przypominają ręcznie robione dywany, są tańsze w cenie, a rzadko mają problemy związane z tańszych dywanów wełnianych. Jeśli nie jesteś gotowy zainwestować kilka tysięcy dolarów w dywan, to będzie najlepszym.

Zadawać właściwe pytania. Kształcić się. Powodzenia w znalezieniu idealny dywanik.

Jan Braun jest pisarzem dla branży Czyszczenie dywanów i dywanów. Odwiedź stronę główną jego firma sprzątająca pod adresem Carpet Cleaning Pensacola

Dla innych stron profesjonalnym dywan czystsze odwiedzić: Czyszczenie dywanów Czyszczenie dywanów Ann Arbor Bakersfield

www.cheekymonkeyskindergarten.com
– autor artykułu