sklep online kurtki damskie

sklep online kurtki damskie

Tiffany Obrączki – Co jest w tej małej Blue Box

Jeśli chodzi o sklepach z biżuterią, nie ma sklepu zbliża się do reputacji marki oraz wizerunku marki, które Tiffany’ego i spółka zbudowała. Spółka dokonała dziewcząt na całym omdlenie globu na ich biżuterii i sen o otrzymaniu trochę niebieskie pole, że wchodzi.

Spółka skorzystała z tej „wizerunku marki” i jest w stanie naładować astronomiczne znaczników powodu. Wiele osób chodzić do Tiffany’ego ponieważ zorientować, że są najlepsze. Czemu zadowalać się niczym innym, prawda?

Nie mogę twierdzić, że posiada wbudowany Tiffany’ego fantastyczny biznes. Patrząc na niego surowo jako biznesmen Kocham to, co zrobili.

Ale z punktu widzenia klientów I warować na myśl o zakupie od nich. Gdy kupujesz u Tiffany’ego, kupujesz nazwę.

sklep online kurtki damskie

Diamenty, że Tiffany niesie można znaleźć gdzie indziej za ułamek ceny. Mówię 40% off ….. nawet tak wysokie, jak 60-70% mniej, jeśli wiesz, czego szukać. To szaleństwo, ile pieniędzy ci faceci poprosić ich biżuterię.

A co gorsza, Tiffany teraz klasy od wszystkich swoich diamentów w domu. Przy zakupie pierścionka zaręczynowego danej Tiffany’ego, raport klasyfikacji dla diamentu jest wydawana przez Tiffany’ego sami – nie niezależnego laboratorium lub rzeczoznawcę. To czyni mnie bardzo niewygodne!

Roszczenia Tiffany’ego są tak surowe jak AGS lub GIA (dwie normy laboratoriów z najsilniejszych reputacji), jednak odnotowano, aby nie być w przypadku, gdy diamenty od Tiffany’ego zostały wysłane do GIA lub AGS do badania. Oczywiście, oni wiedzą, że wyższe stopnie diament otrzymuje – tym bardziej można je ładować.

Biżuteria u Tiffany’ego jest piękne. Rzadko zdarza mi się zobaczyć Tiffany pierścionek zaręczynowy, że nie sądzę, jest oszałamiający. Jednak to, co jest jeszcze bardziej oszałamiające jest to, że wszystko ujdzie im się ładowanie ceny robią.

– autor artykułu