sklep online kasprowy wierch

sklep online kasprowy wierch

Telewizory LCD są lżejsze niż telewizory plazmowe, ponieważ panele plazmowe TV są wykonane z dwóch płyt szklanych, które dodają sporo na wadze, szczególnie w większych zestawach. To miłe, kiedy trzeba powiesić telewizor na ścianie, lub przenosić go, ale trzeba jeszcze mieć taką samą opiekę, gdy jesteś jej montażu, ponieważ są one nadal ciężkie i niewygodne do czynienia.Obczaj nas

Z tego samego powodu, telewizory LCD są często lepsze dopasowanie w jasnych pomieszczeniach. Szkło, który jest używany w telewizorach plazmowych jest przez większość czasu bardzo odblaskowej, co oznacza, że ??jeśli masz dużo bezpośredniego światła, po czym będą mieli do dyspozycji dużo odblasków z telewizora plazmowego. Większość telewizorów LCD ma płaską wykończenie lub antyodblaskowy ekran, który rozpraszanie odblaski dzięki czemu prawie nie problem. Istnieje kilka telewizorów LCD, które wykorzystują odblaskowy ekran na panelu, więc jeśli jest to problem, należy sprawdzić przed zakupem telewizora.

Telewizory LCD są też jaśniejsze niż telewizory plazmowe, które mogą być zaletą, ale nie zawsze. W jasnych pomieszczeniach, przyczyni się to z oglądania, ale przy słabym oświetleniu, często razy telewizor z niższą jasnością pokaże lepszy obraz.

Telewizory LCD były wycenione dość nieco wyższe niż telewizory plazmowe nawet do roku temu, ale ich ceny gwałtownie spadła, ponieważ producenci zorientowali się, jak producenci większych paneli, co oznacza, że ??mogą „cut” więcej mniejszych paneli LCD Spośród większy panel. To napędza ceny znacznie spadły, a teraz ceny są znacznie bardziej zgodne z telewizorem plazmowym.

Telewizory LCD mają również zdobyć skok, jeśli chodzi o nowsze rozdzielczości 1080p, który wyświetla progresywną rozdzielczość 1920 x 1080. Istnieje więcej telewizorów LCD dostępnych w 1080, choć w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie było więcej Telewizory plazmowe wychodzi z niniejszej uchwały.

– autor artykułu