centrum handlowe inowroclaw

centrum handlowe inowroclaw

Więc co myślimy?

Trudno powiedzieć ostatecznie, która technologia jest lepsza, a która technologia powinna zainwestować w. W moim przekonaniu, plazmowe wciąż ma lepszy obraz. Ale oczywiście, to jest subiektywne, i wiem, że wiele osób, które uważają, że telewizor LCD ma lepszy obraz. Dla mnie obraz Plazma jest bardziej naturalne, o bardziej dokładne odwzorowanie kolorów, a to nadal ma dużo lepsze niż poziom czerni telewizor LCD.

Ale jest to trudna decyzja, ponieważ telewizory LCD spadły w cenie szybko i nierozwiązane kwestie z telewizorem LCD zostały znacznie ulepszone tak, że dwa są bardzo blisko. Oczywiście, jakość obrazu wersy ceny wpłynie na decyzję , ale teraz można dostać zarówno technologii za przystępną cenę.

Więc jakie rzeczy należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji? Należy mieć na uwadze sytuację oglądania. Czy jesteś w bardzo jasnym pomieszczeniu? Czy Twój telewizor posiada bezpośredni światło świeci na nim? Czy przede wszystkim oglądanie jednego kanału lub grając w gry wideo przez cały dzień? Jeśli tak, to powiedziałbym LCD jest chyba do zrobienia.

Jeśli oglądasz dużo sportu, ściśle zainteresowanych o jakość obrazu, a ty jesteś w środowisku światła sterowane, polecam telewizor plazmowy jakości.

Tak czy inaczej pójdziesz, zarówno plazmowe i TV LCD zdobyć tak dobry, że na pewno nie będzie rozczarowany.

– autor artykułu