akcje promocyjne w centrach handlowych

Długiej i fascynującej historii Przyjaźni pierścieni

Przyjaźń, pierścienie lub pierścienie obietnica, ponieważ są one obecnie często nazywane są podane, aby wskazać zobowiązanie pomiędzy najbliższymi przyjaciółmi. Poziom zaangażowania wskazane może dotyczyć decyzja, aby wziąć ślub, lub może wskazywać na non-romantyczny postulat, by pakt przyjaźni zawsze powinny być pamiętane i honorowane.

Historyczne początki pierścieni przyjaźń sięga starożytnego świata. Tysiące lat temu pierścienie były noszone na szyj, nosów i uszu. Większość badaczy uważa, że ??korzystanie z pierścieniami na palce po raz pierwszy spopularyzowana w starożytnym Egipcie. Kilka tysięcy lat później Grecy używali pierścieni wskazać zastawów. W czasach rzymskich pierścionki zaręczynowe stał się popularny i pierścienie z rąk bliźniaczych reprezentujących wiarę (wystarczy odpowiednio znane jako pierścienie wiary) pojawił się na scenie. Widocznie Rzymianie jako pierwsi wprowadzili zwyczaj noszenia pierścienia na palcu lewej ręki i grawerowanie pierścienie była kolejna innowacja, która pojawiła się w czasach rzymskich.

Podczas średniowiecza dawanie przyjaźni pierścienie z założonymi rękami była popularna, a bogatsi ludzie zaczęli mieć kosztownych klejnotów określone w ich pierścieni. W XVI i XVII wieku pierścienie poesy zostały wprowadzone z poesy nawiązując do stylu poezji, gdzie krótkie linie tematów romans lub wiary były grawerowane na ringach. Pierścienie te były powszechnie podaje się co nazwalibyśmy pierścionki zaręczynowe. Podobnie zaprojektowane pierścienie są nadal sprzedawane dziś w wielu sklepach i innych punktach.

Panuje powszechna zgoda, że ??ważnym krokiem naprzód w historii przyjaźni pierścieni doszło pod koniec XVII i na początku XVIII wieku na terenie Irlandii Galway Bay zachodniej Irlandii, aw szczególności wokół Claddagh i pobliskich wiosek rybackich.

– autor artykułu