wady i zalety centrum handlowego

wady i zalety centrum handlowego

Jakie czynniki determinują diamentowe ceny

Jeśli były zakupy biżuterii diamentowej, prawdopodobnie zauważył, że pierścionki zaręczynowe, wieczność pierścionki, naszyjniki i kolczyki diamentowe są na rynku w szerokim zakresie cen. W rzeczywistości różnica od jednego pierścienia do drugiego diamentowego może być łatwo kilka tysięcy dolarów. Dla większości konsumentów, cena jest ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji zakupowych, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, co płacisz przy zakupie genialny kawałek biżuterii diamentowej.

Podobnie jak w przypadku wielu produktów konsumpcyjnych, ceny diamentów zasłony sklep internetowy płacone przez odbiorców końcowych jest zależna od wartości dodanej, który jest na każdym etapie łańcucha dostaw. Diamenty są wydobywane z ziemi w tym, co może być kosztowne, skomplikowane operacje górnicze, ponosząc koszt początkowy. Oczywiście, diamenty nie wyłaniają się z ziemi w pięknie wypolerowanych kawałków powszechnie postrzegane w biżuterii detalistów. Po wydobywano diamenty są zazwyczaj cięte i szlifowane przed wysłaniem do niezależnego laboratorium klasyfikacji. Następnie diamenty są wprowadzane do obrotu w celu nabycia przez hurtowników i sprzedawców diamentów, którzy z kolei sprzedają je do różnych sprzedawców. Wreszcie, diamenty są w sklepach detalicznych i gotowy do zakupu przez konsumentów. Każdy etap łańcucha dostaw dodaje jakąś wartość i zaciąga znaczników, z których każdy jest odzwierciedlone w cenie końcowej konsument zapłaci za diament.

Koszt kopalni, przygotowywać i sprzedawać diament nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na cenę końcową kawałka biżuterii diamentowej. Również oczywiście pełna Koszt od wydobycia do rynku metali i innych kamieni szlachetnych, które tworzą biżuterię, a także Crafting samego kawałka. Diamenty są oceniane i wyceniane indywidualnie w oparciu o ocenę czterech Cs-karatowego, wycinanie, jasność i kolor.

– autor artykułu