sklepy online telefony komorkowe

sklepy online telefony komorkowe

Jak rozpoznać Handmade palących Dywany

Istnieje kilka podstawowych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o dywany. Kiedy zrozumiesz, jak rozpoznać, co sprawia, że ??dywan cenne, będziesz miał większą szansę na zakup lepszego dywan.

Włókna dywan zazwyczaj składają się z wełny w większości średnich do górnych dywany końcowych. Dywaniki wysokiej klasy może mieć również jedwabiu. włókna syntetyczne, takie jak żywice akrylowe, poliestru, poliamidu, polipropylenu i olefiny (olefin) można znaleźć w dywanach bardziej ekonomiczny. Bawełna, trawa morska, oraz sizalowe dywany dywany często są umiarkowane. Twoje najbardziej plamią dywany odporne zawiera włókna syntetyczne, ale nie czują się tak miękkie i luksusowe. Wszystkie inne dywany z włókien naturalnych są podatne na przebarwienia, jeżeli plamy nie są sprzątane natychmiast.

Czego szukać w dywanie? Jakość wełny, rodzaj barwnika i węzłów. Po prostu dlatego, że dywan jest drogie, nie znaczy, że ma dobre barwniki lub jest wykonana dobrze. Upewnij się, że wiesz, co to jest i rozejrzeć się w pierwszej kolejności. Przede wszystkim, należy zachować szczególną ostrożność o zakupie dywanik poza Stanami Zjednoczonymi.

Jakość włókna wełny w dużej mierze zależy od rodzaju stosowanego barwnika. Dobra wełna jest barwiona warzyw owoców, korzeni i roślin. Tańsze wełny i nylony mogą być barwione barwnikami syntetycznymi. Dywan zawsze powinny być badane na colorfastness poprzez wilgotną białą szmatką i delikatnie wcierając w błonnik. Jeśli jakichkolwiek transferów kolor na tkaniny, barwniki są niestabilne. Również przyjrzeć włókna, aby sprawdzić integralność. Upewnij się, że nie jest to odkrycie. Bardzo drobne włókna wełny często może wyglądać tak miękka jak jedwab nawet doświadczonego profesjonalisty dywanie.

Budowa dywan jest również kluczowym czynnikiem.

– autor artykułu