sklepy online odziez damska

sklepy online odziez damska

Walentynki Pomysły na prezenty dla par lesbijskich

14 lutego będzie tu zanim się zorientujesz, jesteś gotowy? Uważany szczyt romantycznych dni Walentynki przywołuje obrazy miłości i towarzystwa i możliwości, aby spędzić trochę czasu z intymną ukochaną. Dla par lesbijskich pragnących upamiętnić dzień – czy są nowo celownik lub cieszą wielu przeszłych świąt razem – tym razem oferuje mnóstwo opcji, aby zadowolić swojego partnera.

Szukasz pomysłu na prezent dla swojej lesbijskiej miłości tego Walentynki? Jeśli myślisz obok cliched (ale nie zawsze niedoceniana) pudełka w kształcie serca i czerwone czekoladki nadziewane misie, to dlaczego nie spróbować czegoś niezwykłego i sentymentalny, coś nieoczekiwanego, które z pewnością garner wspomnienia dzień dobrze znanym. Oto tylko kilka propozycji, lub może być inspirowany z nich, aby spróbować czegoś wyjątkowego.

Policz lat, począwszy od teraz. Przemysł czekolada nie jest jedynym, który korzysta z kolcami sprzedaży w lutym. To nie jest rzadkością, aby zobaczyć jubilerów chwycić więcej czasu antenowego w telewizji w tym czasie, albo. Jeśli uważasz, że lesbijka partnerem może kochać naszyjnika lub bransoletki, ale martwisz się o koszty, należy rozważyć tani (ale hipoalergiczny) łańcucha dopasowanie do przechowywania wdzięki. Wybierz jeden urok jak najlepiej zdefiniować swoje relacje – symbol o znaczeniu dla obu stron – i przedstawić go do niej. Idąc dalej, masz dar, który rośnie jak można dodać więcej wdzięki zaznaczyć ważne momenty w swoim życiu razem.

Odpręż Ją. Każdy kocha o dzień wolny, aw tym roku można naprawdę zrobić ukochanej na Walentynki specjalną traktując ją jak królową. Obiad pokrywane z elegancką restaurację, podziel ulubionego szampana, a później jej pomóc zrelaksować się podczas masażu i wanną z hydromasażem. Intymność udostępniane w tych chwilach jest znacznie bardziej cenione niż pudełko cukierków.

Spełnij życzenie. Porozmawiaj z przyjaciółmi i rodziną … tam jest jedno Twój partner zawsze chciał, ale nigdy nie dostałem pod choinkę? Czy miała ulubioną książkę lub zabawkę jako dziecko, że nadal czule pamięta? Dzięki stronach takich jak eBay i Craigslist, być może uda się wyśledzić klasyczne gry zabawki, lalki lub płyty, która przywraca wspaniałe wspomnienia.

Przede wszystkim, Walentynki nie muszą być koniecznie o tym, kto daje najlepszy prezent, ale w jaki sposób uznanie i miłość do siebie nawzajem jest wyrażona. Lesbijki pary spędzają to święto razem mogą uczyć się od siebie nawzajem, aby ocenić najlepszą drogę do świętowania.

Nenah Drewry pisze o lesbijek i biseksualnych kwestii, w tym lesbijek i biseksualistów randki online randki online.

– autor artykułu