sklepy online dla puszystych

sklepy online dla puszystych

Chociaż nie słyszałem tak wiele już kwestia wycieku gazu ciągle pojawia się od czasu do czasu. Gaz z plazmowych jest zamknięta w trakcie procesu produkcyjnego i nie występują problemy z wyciekaniem i gazu, które mają być wymienione. Jeśli coś pójdzie nie tak z samego panelu, należy go wymienić. To nie może być uzupełniany, naładowane lub naprawiony, więc jest to błędne przekonanie.http://artdest.pl/destylatory

Ponieważ telewizor plazmowy jest obrazem luminoforu oparty jest podatny na ekranie wypalenie, co oznacza, jeśli pozostawić obraz statyczny (CNBC Ticker symbol, gry wideo, itp) na ekranie przez dłuższy czas, to zostaną trwale zakorzenione w telewizor, skutecznie rujnuje swój telewizor. Gwarancje producenta nie obejmuje to i to było problemem na początku telewizorów plazmowych. Choć jest to bardzo prawdziwy problem, w mojej wieloletniej sprzedaży detalicznej, widziałem to tylko w niewielkiej garstki przypadków. Producenci TV plazmowe podjęły kroki w celu wyeliminowania prawie to jako zagrożenie dla większości użytkowników. Z powiedział, że jeśli pacjent przyjmuje rzeczy do skrajności i tylko oglądać jeden kanał codziennie przez trzy tygodnie, istnieje duża szansa, że ??będzie to problemem. W tym przypadku jesteś lepiej z telewizorem LCD, który nie ma tego problemu.

Więc jakie są zalety telewizorów LCD?

Niektóre z zalet telewizorów LCD są one bardziej wydajne niż telewizory plazmowe energii, są one fizycznie lżejsze, produkują one jaśniejszy obraz, a większość telewizorów LCD mają antyrefleksyjną ekran.

Będąc bardziej energooszczędne nie tylko zaoszczędzić na rachunku elektrycznych, ale również oszczędza na życiu swoich elektroniki. Im gorętszy elektroniki biegać, a ciężej pracują, tym krótsze trwają. Telewizory plazmowe wydają się być mniej skuteczne i wytwarzają więcej ciepła niż telewizory LCD.

– autor artykułu