promocje centra handlowe warszawa

HANKY Panky Figi – Jak ustalić Jaki rozmiar Figi kupić przy zakupach online

Majtki hanky Panky są znane jako najbardziej komfortowe majtki montażu w świecie, ponieważ przy zakupie odpowiedniego rozmiaru do kształtu Twojego ciała, nawet nie czuć się jak masz na sobie majtki. Niemniej jednak, w jaki sposób określić, jaki jest idealny rozmiar przy zakupie majtki w Internecie?

Jako kobiety, wszyscy wiemy, że rozmiar „mały” oznacza różne pomiary dla różnych producentów. W związku z tym, że nie jest łatwo znaleźć sklep internetowy, który sprzedaje majtki Hanky ??Panky i zakładamy, że mały rozmiar w Victoria Secret będzie taki sam jak zakup mały rozmiar lub „jeden rozmiar dla wszystkich” w innym sklepie. Dobór w Ameryce nie jest spójne wśród producentów majtek.

Kobiety chcą majtki, które pasują do kształtu i konturu swoje ciało, a nie chcemy, majtki, które przesuwają się w górę lub czują się nienaturalne. Aby pomóc przez bolesny proces zakupu i wymiany majtki w lokalnym sklepie lub centrum handlowym, istnieje sposób, że można kupić majtki Internecie niemal gwarantowany sukces … Rozmiar-mądry.

Jak znaleźć odpowiedni rozmiar dla Figi Rozmiar organizmu i kształt

Przy zakupie majtki w Internecie, zwłaszcza figi Hanky ??Panky, trzeba wiedzieć tylko dwa pomiary-talii i bioder. Idealnie, będziesz miał asystenta lub bliskiego przyjaciela, który może mierzyć cię. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, a ponieważ ktoś inny cię pomiaru, będzie prawdopodobnie trwać dłużej niż dokładne pomiary można wykonywać na siebie. Upewnij się, że pomiary Twojego organizmu odpowiadają rozmiaru dostępnej dla majtki kupujesz.

Jak Take Your obwód talii

Można zabrać swoje pomiar talii przez owinięcie taśmy mierniczej tkaniny wokół naturalnej przerwy w swojej talii. Aby zlokalizować położenie pasa, o ile nie jest to oczywiste, tak wyginać się na bok (prawo lub lewo).

– autor artykułu