centrum handlowe w kwidzynie

centrum handlowe w kwidzynie Co oznacza, że ??światło nie jest wytwarzany przez kryształ LCD, ale ze źródła światła z tyłu płyty. Panel dyfuzji jest używany do przekierowania i rozpraszają światło z tyłu panelu LCD. Sam panel ciekłokrystaliczny jest utworzona z dwóch przezroczystych płyt z roztworu ciekłego kryształu między nimi. Każdy kryształ jest podobny do żaluzji, które dopuszczają do góry określoną ilość światła przechodzi przez albo blokowanie światła przechodzącej przez.

Więc z tego bardzo prosty i wyjaśnienia wszystkich informacji i dezinformacji tam, jak zdecydować, co jest lepsze dla ciebie? Każda technologia ma swoje wady i zalety, więc porozmawiajmy o tym teraz. Należy pamiętać, że w obu technologii, istnieje ogromna gama jakości, więc nasze porównania będą porównując telewizory plazmowe i LCD, telewizory, które są tej samej jakości.

Jakie są zalety telewizora plazmowego?

Prawdopodobnie trzy najbardziej znaczące zalety Telewizory plazmowe mają na telewizory LCD jest ich zdolność do wytwarzania bardzo dobry poziom czerni, ich szerokie kąty widzenia, a także szybszy czas reakcji.

Lepsze poziomy czerni oznacza, że ??podczas wyświetlania czarnego obrazu, telewizor plazmowy odtwarza bliżej prawdziwej czerni niż telewizor LCD, a zobaczysz też lepszy kontrast czarnych obrazów. Jeśli przeglądasz ciemną scenę w filmie, można zauważyć kolor na dobrym telewizora plazmowego wydaje się czarny, a nawet na najlepszych telewizorów LCD wydaje się być bardzo ciemny szary lub ciemny niebieski. Zauważysz również bardziej szczegółowo w telewizora sukienki szyte na miarę sklep plazmowego na ciemnych scenach. To dlatego, że z telewizorów LCD są przepuszczalne, a kiedy oni odtwarzania czarny obraz, oni blokują światło z przejazdem. Niewielka ilość światła może przeciekać, dlatego telewizory LCD nie są w stanie odtworzyć tak dobre czarnego poziomie jak telewizory plazmowe.

– autor artykułu