centrum handlowe tarnobrzeg

centrum handlowe tarnobrzeg

Telewizor plazmowy Review – Panasonic VT25

I zostały tylko dobre rzeczy ze wszystkich źródeł o wydajności nowej linii Panasonic od tego roku słuchu zwany model „VT25” więc chciałem spojrzeć na siebie. Po tym wszystkim, to jest dosłownie jedynym produktem zarówno CNET.com i Consumer Reports zgodzili się na ile mogę sobie przypomnieć. Jest to zamiennik dla „V10-Series” z ubiegłego roku, że CNET jest w rankingu 2.

Aby wyciąć prawo do pościgu, telewizor ten zasługuje cały kredyt jest coraz. Nie tylko doskonałe wyniki, ale także zdobywa jeden problem dla osób wie Plasma. Żywe ustawienie w telewizorze jest dosłownie LED jasne. Miałem trudny okres początkowo plamienia razu idąc w kierunku salonu, jak mogę z stereotypy z większością zestawów. Miałem okazję pobawić się ustawieniami obrazu i zobaczył, że podczas trybu żywe walczy lokalnych wyświetlacze LCD, LED dla jasności, jego tryb THX film był jak najbardziej realistyczny tryb obrazu I widziano poza trybem „czysty” przez Pioneer Elite. Mam stronę Piraci z Karaibów 3 na zestawie w trybie THX i zobaczył, jak szczegółowe wszystko czarni i biali byli. Najważniejsze, że TV nie ma niebieskawo-białe, które robią prezentowania porównywalnych diody LED. Zmiana trybu obrazu sprawia, że ??ten apel do TV plazmowych i wentylatory LED dla każdego z ich powodów.

centrum handlowe tarnobrzeg

Zużycie energii jest niski. Widziałem model 54 „(TC-P54VT25) i okazało się, że używa tylko około 154 watów zasilać się. Porównaj to do modelu Samsung UN55C8000 LED, która jest na 101 watów, a zobaczysz, jak blisko jest ten zestaw Minimalne koszty energii. Jako, że jest to plazma, nie ma nic do powiedzenia na temat jego częstotliwość odświeżania. jej oświetlenie szybko!

Funkcjonalność www ich system o nazwie „VIERA CAST” jest wielki. Choć nie jest tak miłe dla oka jak systemy firmy LG za NetCast Samsung TV Internet lub, Panasonic dostaje zadanie.

– autor artykułu