centrum handlowe po angielsku

centrum handlowe po angielsku

Niezwykłe prezenty Client Ocena – to OK, aby wyjść z pudełkiem

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, szczególnie nowy, prawdopodobnie naprawdę docenić swoich klientów. Jeśli masz jakikolwiek związek z nimi, są szanse, że oczekują świątecznej lub przynajmniej kupon tym świątecznym. Idąc ponad i poza ich oczekiwania może być rzeczą, która zaczepia ich do życia i jest to dobry sposób, aby pokazać im jak bardzo ich docenić.

Oto kilka pomysłów na przyrost klienta prezentów, które mogą ich zaskoczyć.

Coś Ultra-Spersonalizowane

To świetny sposób, aby zaskoczyć klienta to niech wie, że należy zwrócić uwagę i znać swoje sympatie i antypatie. W gifting w ogóle, celem jest, aby osoba coś będą stosować, ale nigdy nie myślał o sobie. Na przykład, kobieta w Kalifornii miałem klienta, który był mężczyzna, młody, modny, gejem, a on uwielbiał bawić się w jego domu. Po myśli o noclegi po taniości – Gdynia jego osobowości i co chciałby, kupiła mu czarna skóra Taca. On używa go cały czas teraz i jego przyjaciele zawsze pytają się go pożyczyć. Jest ekscentryczny i wyjątkowe prezenty takie jak to, które pozwalają klientowi wiedzieć, czy zwrócić uwagę na nich.

Balon w Pudełku

Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić coś do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zawsze można iść tanią drogę i nadal mają duży wpływ. Często, gdy klient daje wzrostu wartości prezentów, firmy mają jakiś ukryty motyw. Przez większość czasu nie kryje się bardzo dobrze, i to jest w porządku. Na przykład, mając małą reklamę swojej firmy na kartach świątecznych wysyłanych na zewnątrz. Jeśli nie boją się pokazać swoje prawdziwe oblicze, balon w pudełku może być świetnym sposobem, aby to zrobić. To proste, klient otwiera pudełko i balon helem wylatuje z uznaniem wiadomości, często wraz z kuponem lub sprzedaży, ulotki dołączonej do niego. Jest to świetny sposób, aby dostarczyć wiadomość bez przewidywalne.

oprawione prasa

Jeśli chcesz uzyskać osobiste bez wydawania gotówki, jest to doskonały sposób, aby to zrobić. Jeśli znasz datę urodzenia swojego klienta, przejdź do gdzieś z archiwów gazet i kupić gazetę z rodzinnego klienta od dnia urodziła się klient. Są one zwykle dość tanie. Następnie rama gazetę, dzięki czemu można je umieścić go w swoim domu lub biurze.

Jeśli dodatkowa przywiązany do gotówki w tym sezonie, to prosta karta jest w porządku. Wystarczy pamiętać, aby przypomnieć wszystkim, dobrze zjeść, dobrze spać i odpocząć na święta!

– autor artykułu