centrum handlowe 4 generacji

centrum handlowe 4 generacji LCD dokonały znaczących ulepszeń w czarnych poziomach, ale telewizor plazmowy jest jeszcze lepszy w tej dziedzinie.

Z tego samego powodu, telewizory plazmowe mają szerszy kąt widzenia. Oznacza to, że jeśli jesteś oglądania telewizji od skrajnej stronie lub powyżej lub poniżej, zdjęcia Plasma TV pozostanie jasny i ostry. LCD wyświetli pewną utratę jasności i trudniej zobaczyć przed ekstremalnymi kątami, chociaż ich kąty widzenia uległy znacznej poprawie, tak że nie jest to problem dla większości ludzi.

Czas reakcji odnosi się do czasu potrzebnego piksel przejść od czerni do bieli, a następnie z powrotem do czarnego. Telewizory plazmowe mają lepszy czas reakcji niż telewizory LCD, co oznacza, że ??do lepszej pracy z szybkimi obrazów filmowych, takich jak sporty i gry wideo. Telewizory LCD były wiedzieć, aby produkować to, co wiedzą, jak „zjawy” ze względu na wolniejszy czas reakcji. Podobnie jak w przypadku czarnych poziomów i kąty widzenia, to również uległa znacznej poprawie w telewizorach LCD tyle obecnie oceniany na podstawie 8ms, a wielu uważa, że ??to nie problem teraz. Niektórzy jednak nadal uważam narzekać drobnych efektów zjawy z LCD.

Niektóre z najczęstszych nieporozumień z telewizorem plazmowym to, że będzie tylko ostatnie 5 lat, przecieki gazu plazmowego i trzeba go wymienić, a jeśli zostawisz obrazu na ekranie przez kilka godzin będzie „wypalenie” ekranu.

Te psycholog białystok plazmy wczesne generacji nie były oceniane trwać bardzo długo, ale w ciągu ostatnich kilku lat średnia długość życia panelu plazmowego jest zwykle około 60.000 godzin … co przekłada się na 20 do 25 lat, dla większości ludzi. To jest obecnie w dużej mierze zgodne z długością życia telewizorów LCD, a twoje komponenty elektroniczne Zarówno TV plazmowe i LCD TV są o wiele bardziej prawdopodobne, aby przejść od samego panelu plazmowego, więc to naprawdę nie jest praktycznym problemem dla obu technologia.

– autor artykułu